Dette kurset er beregnet på personell som skal betjene og vedlikeholde kjelanlegg, eller har ansvar for kjelanlegg, og som har behov for å bli oppdatert på dagens regelverk. Dessuten personell som i begrenset omfang har arbeidet med kjelanlegg den senere tid – og som skal resertifisere sitt operatør-/kjelpassersertifikat. (Les om resertifisering av kjelsertifikat)
Kurset er en del av alle ordinære operatør- og kjelpasserkurs (de to første dagene). Dette gir et bedre tilbud til de som ønsker å oppfriske sine kunnskaper eller skal resertifisere sitt kjelsertifikat.
For best mulig utbytte av kurset anbefaler vi deltagere som skal resertifisere sitt kjelpassersertifikat (rødt serifikat) å melde seg på Oppdateringskurs ved kjelpasserkurs.
Hent kursinvitasjon
Formål med kurset | Program | Praktisk informasjon
Gå til forsiden for kurs
Storefjell Resort HotelThon Hotel Prinsen Scandic Asker Thon Hotel Bergen Airport